Карпати (Львів)

Модератор: Модераторы форума

Сообщение Roma R 02 мар 2008, 22:27
Є тут хтось із фанів Карпат?
Roma R
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение Roma R 13 мар 2008, 00:08
Ну Львівяни ви тут є???
Є про що поговорити:
1)Суботній матч проти Динамо
2)Карпати підписали новачка "Эду" http://football.ua/ukraine/news/34370.html
Roma R
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение james06 28 июл 2008, 22:21
А зараз зявилися вболівальники КАРПАТ, бо щось не бачу таких?
james06
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение advokat 28 июл 2008, 22:32
якщо будеш писати російською, то, можливо, тебе хтось зрозуміє в іншомовному проекті. давай по-русски. или твоя плёхо понимать?! :D
зы. без обид
advokat
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение Ростислав 28 июл 2008, 22:43
Карпати нашару зіграли 1-1 з Шахтою :grin:
Ростислав
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение james06 28 июл 2008, 22:48
Ростислав писал(а):Карпати нашару зіграли 1-1 з Шахтою :grin:
А могли й перемогти, якби втримали переможний результат!!!! :(
james06
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение Ростислав 28 июл 2008, 22:51
могли але не змогли ! :grin: треба просто ше підсилити команду ато там самі молоді або слабачкі :(
Ростислав
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение james06 28 июл 2008, 22:54
advokat писал(а):якщо будеш писати російською, то, можливо, тебе хтось зрозуміє в іншомовному проекті. давай по-русски. или твоя плёхо понимать?! :D
зы. без обид
Ты наверное имел в виду, "что писать украинской" , потому что что-то там не сходиться. Я не обижаюсь могу и на русском, этим языком владею очень неплохо, так как много друзей на нем разговаривают. Але тема підписана українською, і це моя рідна мова, люблю нею спілкуватися то чому не можу?

Добавлено спустя 2 минуты 32 секунды:
Ростислав писал(а):могли але не змогли ! :grin: треба просто ше підсилити команду ато там самі молоді або слабачкі :(
Підсилення на даний момент, щось не очікую бо президент повний жлоб, і кожний рік травить, шо в нас молода і перспективна команда, багато класної молоді, воно то так, але коли ця молодь трохи підростає і розкривається то його зразу в інший клуб, ось так :(
james06
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение SoUR 28 июл 2008, 23:38
Ростислав писал(а):Карпати нашару зіграли 1-1 з Шахтою :grin:
От за матчі "Карпат" та "Львова" проти "Шахтара" у цьому чемпіонаті від фанів "Динамо" велике дякую ;) :beer: :beer: :beer:
SoUR
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение james06 28 июл 2008, 23:47
Якби Динамо класно в Лізі Чемпіонів в цьому році зіграли, а цього вже давно хочеться, то їм би вся УКРАЇНА ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ сказала. Головне шоб 3 кваліфікацію пройшли, а в группі думаю позора такого як два роки підряд більше не буде, бо зараз видно шо Динамо посильніше стало с приходом ЮрПалича :grin:
james06
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение SoUR 28 июл 2008, 23:59
james06 писал(а):Якби Динамо класно в Лізі Чемпіонів в цьому році зіграли, а цього вже давно хочеться, то їм би вся УКРАЇНА ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ сказала. Головне шоб 3 кваліфікацію пройшли, а в группі думаю позора такого як два роки підряд більше не буде, бо зараз видно шо Динамо посильніше стало с приходом ЮрПалича :grin:
Та Динамо б ще у захист когось путнього придбати і тоді вже й про гарний виступ в ЛЧ можно говорити, але минулорічної ганьби вже ні в якому разі не буде.
SoUR
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение james06 29 июл 2008, 00:07
SoUR писал(а):
james06 писал(а):Якби Динамо класно в Лізі Чемпіонів в цьому році зіграли, а цього вже давно хочеться, то їм би вся УКРАЇНА ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ сказала. Головне шоб 3 кваліфікацію пройшли, а в группі думаю позора такого як два роки підряд більше не буде, бо зараз видно шо Динамо посильніше стало с приходом ЮрПалича :grin:
Та Динамо б ще у захист когось путнього придбати і тоді вже й про гарний виступ в ЛЧ можно говорити, але минулорічної ганьби вже ні в якому разі не буде.
І щоб Мілевський дальше класно виступав, і Бангура реалізацію підтянув бо 2 перших турах, на Макса Шацького дуже подібний, куча моментів і всі в нікуди)))) :beer:
james06
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение geox 29 июл 2008, 00:13
Привіт всім! Так Карпати молодці, зовсім трішки не вистачило для перемоги! Головне що Шахта получила два раза у Львові! :mg:
geox
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение james06 29 июл 2008, 00:18
geox писал(а):Привіт всім! Так Карпати молодці, зовсім трішки не вистачило для перемоги! Головне що Шахта получила два раза у Львові! :mg:
Привіт! І головне шо Карпати класно зіграли, від них то явно чекали!!! Тепер головне не збавляти оборотів і показати в Одессі все на що ми здатні! :cool:
james06
 
 
 

Re: Карпати (Львів)
Сообщение Ростислав 29 июл 2008, 12:08
ТА мають виграти,Черноморець зараз дуже нестабільно грає,і вони ше в Єврокубки хочуть,кращеб Альтмана вернули.. :)
Ростислав
 
 
 

След.

Вернуться в Реальный футбол